Zdravá a pekná pleť je súčasťou celkového zdravia každého človeka. Preto máme pre Vás pripravené okrem klasickej kozmetiky aj najmodernejšie neinvazívne prístrojové technológie, ktoré uspokoja požiadavky každého zákazníka.

Ponúkame Vám klasickú, ale aj najmodernejšiu prístrojovú starostlivosť  v kombinácií s kvalitnou profesionálnou kozmetikou Dr. Med. Christine Schrammek Kosmetik , MARMO a ALISSA BEAUTÉ.

Poskytujeme nie len vynikajúce ošetrenie pleti, ale aj informácie o kozmetickej starostlivosti, ktorú je potrebné dodržiavať pre krásnu a zdravú pleť. Poradíme Vám, aká je pre Vás najvhodnejšia terapia presne podľa vašich potrieb pre ošetrenie pleti v kozmetickom salóne, ale aj v domácom prostredí.

Návšteva Arya Beauty Studia je viac než len ošetrenie pleti. Je to kompletný zážitok pre zmysly, únik pred každodenným stresom a zhonom.

 

Niečo viac o našej kozmetike

Pred vyše 60 rokmi založený rodinný podnik v Essene ( Nemecko ), dnes patrí k svetovým značkám profesionálnej kozmetiky pod vedením dermatológa, alergológa a anti–age experta Dr. med. Christine Schrammek–Drusio.

Sú to medicínsky inšpirované pleťové ošetrujúce prípravky so schopnosťou vyriešenia problému. Cieľom inovatívnej, na mieru prispôsobenej pleťovej starostlivosti je dodať pokožke zdravý a krásny vzhľad. Redukovanie poškodenia pleti, jej ochrana a vyriešenie rôznych typov jej problémov sú kľúčové hľadiská pri vývoji kozmetických produktov. Jej hlavným cieľom je vytvoriť spojenie medzi kozmetikou a dermatológiou.

 

Nekomerčná kozmetika miešaná priamo pre nás profesionálnym dermatológom. Je to prírodná bio kozmetika miešaná na báze prírodných látok pre veľmi citlivú pokožku so sklonom k alergiám. Marmo neobsahuje žiadne silikónové oleje, parabény ani farbivá. Obsahuje základné ošetrujúce látky, ktoré dokážu uspokojiť aj tu najcitlivejšiu pokožku. Mimoriadne účinné, pre pokožku nevyhnutné ingrediencie sú garanciou zdravej a krásnej pleti.

 

Je profesionálna talianska kozmetika na bylinnej báze, neparfumovaná a zbavená alergénov.

Vznikla vo výskumných laboratóriách v Taliansku na základe tých najmodernejších vedecko-technických výskumov v oblasti pleťovej kozmetiky. Produkty každej rady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký špecifický účinok, vyvážené receptúry a unikátne zloženie aktívnych látok, pre rôzne typy pleti

Aktívne látky sú získavané z prírodných zdrojov, ako sú:

  • rastlinné extrakty
  • výťažky z ovocia
  • výťažky z kvetov
  • aktívne látky z mora.

ALISSA BEAUTÉ je určená tým, ktorí to s krásou a harmóniou pleti myslia vážne.